Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri AçmaSorunlarınızın çözümü için bizi arayın, anında gelelim.

Gaziantep Su Tesisatçısı
0541 688 08 78

Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma

Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma için hizmetinizdeyiz. Ekonomik ve kaliteli Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma hizmet sunuyoruz. Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma için arayın, Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma için size en iyi hizmeti sunalım.

Gaziantep Star Tesisat
0541 688 08 78


<strong>Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma için nasıl hizmet alabilirim?

Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma için size en ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. 0541 688 08 78

Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma hizmeti için Telefon Numarası Nedir?

Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma hizmetimiz için Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma Telefon Numarası 0541 688 08 78'dir. Bizi hemen arayıp Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma ücretleri nedir?

Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma fiyatları; işin büyüklüğü, süresi ve kullanılacak malzemelere göre değişmekte olduğu için bizi 0541 688 08 78 numaralı telefonumuzdan arayıp Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Gaziantep'te Ev, İşyeri, Fabrika, Hastane ve her ölçekteki işletmelerin Tıkalı Banyo Gideri Açma işlerinde bir telefon kadar yakınız

İletişim Bilgileri

Star Tesisat / Ömer Arı

Telefon: 0541 688 08 78

Adres: Karatas Mah 384 nolu Cad No: 4b/d Haskent 4 Sitesi Altı Şahinbey / Gaziantep

 

Banyoların yapım aşamasında zemine fayans döşenirken eğim verilmesi gereklidir. Bu eğim banyo zeminindeki suların giderden kendiliğinden akmasını sağlayacaktır. Banyo gibi kişisel bakımın yapıldığı yerler, gider tıkanıklıklarının en çok görüldüğü alanlardır. Ancak evde uygulanan yöntemler bazen gideri açmak için yeterli olmayabilir.
 
Banyo Gideri Neden Tıkanır?
Bina pis su gideri tesisatının ya da rögarın tıkanması
Gider hattının çökmesi ya da hasar alması
Saç, sakal ya da sabun artıklarının kalıplaşarak gideri tıkaması
Banyo giderindeki süzgecin çıkarılması
 
Tıkalı Banyo Gideri Açma Yöntemleri
Tıkalı banyo ya da duş giderini açmak için evde uygulayacağınız yöntemler elbette mevcut. Ancak bu yöntemler basit tıkanıklara çözüm sağlayacaktır.
Kostik kullanarak gider açma
Toz lavabo açıcı kullanarak gider açma
Jel lavabo açıcı kullanarak gider açma
Herkes tarafından bilinen ve uygulanan bu yöntemler geçici çözümler sağlasa da kimyasal ürün içerdikleri için pimaş borularınıza zarar verecektir. Kimyasal içerikli bu ürünler asit yoluyla tıkanıklığa neden olan atıkları eritmektedir. Bu asit elbette ki plastik su giderlerine zarar vermekte ve sızıntılara neden olmaktadır. Alt katta sızıntılara neden olabilecek bu yöntemlerle gideri açmaya çalışmak yerine profesyonel yardım alarak kesin çözüme ulaşabilirsiniz.
 
Banyodan Kötü Kokular Geliyor Sebepleri ve Çözümleri
Banyolarda birden fazla atık su gideri vardır. Bu giderler usulüne uygun bir şekilde bağlanmadığı takdirde banyonuzun içerisine kötü kokular gelecektir. Bu kokuların genel sebepleri aşağıda maddeler halinde yazılmıştır. Daha detaylı bilgi alabilmek için koku tespiti sayfamızı okuyabilirsiniz.
Montaj esnasında açık bırakılan gider bağlantı noktalarından çıkan kötü kokular banyonun lağım kokmasına sebep olur.
Çatı arasında ana boruya havalık bağlantısının yapılmaması, bu sorunu büyük oranda tetikler.
Bu kokuların bir başka sebebi de binaların içerisinde gider suyunun dinlenmesi için yapılan çukurdur. Bu çukurların üzeri betonla kapatıldığı için temizliği yapılamaz. Çukurun içinde biriken atıklar, daire içerisine pis bir kokunun yayılmasına neden olur.
Banyoların ortasında bulunan yer süzgecinin içerisinde su kalmadığından dolayı koku problemi yaşanabilir. Bekleme haznesinde kalan suyun amacı pis havanın geri tepmesini engellemektir.
 
Banyo Gideri Tıkandı Yerden Sular Geri Çıkıyor!
“Kırılmadan banyo yer gideri nasıl açılır?” diye düşünüyorsanız, gider açma robotları ile gelelim, tıkanıklığa sebep olan maddeleri borunuzun içerisinden parçalayarak çıkaralım. Profesyonel ekibimiz seramikleri kırmadan bu işi kolayca halleder. Tıkanıklığı açılan banyo giderleri için garanti veriyoruz. Kamera görüntüsü alındıktan sonra problemi değerlendiren İstanbul Tesisat ustaları banyo giderinin tıkanma nedenini açıklar. Tıkanıklığa sebep olan maddelerin borunuzdan tamamen bertaraf edildiğini görmek istiyorsanız kamera şarttır.
 
Banyo gideri açma; kullanılan pis suyun atılması ve tahliyesi için oldukça ihtiyaç duyulan konular arasında yer almaktadır. Banyolarda lavabo küvet gibi yerlerin gider yolları, alttan geçen borular sayesinde kanalizasyona kadar giden borulardan oluşur. Banyo gideri tıkandı hemen paniğe kapılmayın bu durumdan kurtulmak çok kolay nasıl mı? Banyo borularında tıkanmalara sebep olan geçici tıkanıklıkları etrafa zarar vermeden robotla kameralı cihazlar ile açıp sizlere rahat bir nefes aldırıyoruz. Bununla beraber banyo gideri açma konusunda çoğu kişi sıkıntı yaşayıp çözüm yolları aramaya başlar, banyonuz kullanılmaz hal alır ve hoş olmayan görüntüler meydana gelir. Lavabo ve küvetinizde biriken tortu, saç kılları gibi cisimler giderinizin tıkanmasına neden olur. Bu olay sizi sıkıntıya sokacağından uzman ekiplerle çözüm aramak en doğru seçimdir.

 Gaziantep Star Tesisat: 0541 688 08 78

 

  • Gaziantep Tıkalı Banyo Gideri Açma
  • Gaziantep tıknamış banyo gideri
  • Gaziantep tıkanık banyo gideri açma
  • Gaziantep banyo gideri tıkandı
  • Gaziantep banyo gideri açma
  • banyo gideri tıkandı
  • tıkalı banyo gideri nasıl açılır
  • tıkanık banyo gideri nasıl açılır
Okunma 2546 defa

Adres

Ömer ARI
Karatas Mah 384 nolu Cad No: 4b/d
Haskent 4 Sitesi Alti
Şahinbey / Gaziantep

© 2022 Gaziantep Star Tesisat