Gaziantep Tıkanıklık AçmaSorunlarınızın çözümü için bizi arayın, anında gelelim.

Gaziantep Su Tesisatçısı
0541 688 08 78

Gaziantep Tıkanıklık Açma

Gaziantep Tıkanıklık Açma için hizmetinizdeyiz. Ekonomik ve kaliteli Gaziantep Tıkanıklık Açma hizmet sunuyoruz. Gaziantep Tıkanıklık Açma için arayın, Gaziantep Tıkanıklık Açma için size en iyi hizmeti sunalım.

Gaziantep Star Tesisat
0541 688 08 78


<strong>Gaziantep Tıkanıklık Açma</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Gaziantep Tıkanıklık Açma için nasıl hizmet alabilirim?

Gaziantep Tıkanıklık Açma hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. Gaziantep Tıkanıklık Açma için size en ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. 0541 688 08 78

Gaziantep Tıkanıklık Açma hizmeti için Telefon Numarası Nedir?

Gaziantep Tıkanıklık Açma hizmetimiz için Gaziantep Tıkanıklık Açma Telefon Numarası 0541 688 08 78'dir. Bizi hemen arayıp Gaziantep Tıkanıklık Açma hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep Tıkanıklık Açma ücretleri nedir?

Gaziantep Tıkanıklık Açma fiyatları; işin büyüklüğü, süresi ve kullanılacak malzemelere göre değişmekte olduğu için bizi 0541 688 08 78 numaralı telefonumuzdan arayıp Gaziantep Tıkanıklık Açma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Gaziantep Tıkanık açma ve Gaziantep Tıkanıklık Açma servisi olarak Gaziantep ve tüm ilçelerinde tüm Gaziantep Tıkanık açma ve Gaziantep Tıkanıklık Açma sorunlarınıza anında hizmet veriyoruz. Şimdi hemen Gaziantep Tıkanıklık Açma için bizi 0541 688 08 78 'den arayabilir veya Gaziantep Tıkanıklık Açma için aşağıdaki whatsapp butonundan iletişime geçebilirsiniz.

 

 • Ev, İşyeri, Fabrika, Hastane ve her ölçekteki işletmelerin Kanal Tıkanıklıklarında bir telefon kadar yakınız.


  İletişim Bilgileri

  Star Tesisat / Ömer Arı

  Telefon: 0541 688 08 78

  Adres: Karatas Mah 384 nolu Cad No: 4b/d Haskent 4 Sitesi Altı Şahinbey / Gaziantep

 

Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, Eskimiş olan su tesisat borularında genellikle su kaçakları oldukça fazla meydana gelebilmektedir. Bunun yanı sıra yeni yapılan binalarda da tıkanıkların meydana getirdiği yıpranmalardan dolayı da yine su kaçakları meydana gelebilmektedir. Su sızıntıları sadece küçük bir sorun değil önlenmediği takdirde yaşam alanlarınızda büyük bir sorun meydana getirecek derecede ilerleyebilmektedir. Bu yüzden de su sızıntısını fark ettiğiniz andan itibaren hemen bu konuda uzman bir ekip ile çalışan ve hizmetlerini sadece son teknoloji cihazlar aracılığı ile sunan Gaziantep Star Tesisat ile gerçekleştirebilirsiniz. Su sızıntısı bulma işlemlerimizde öncelikli olarak akustik dinleme cihazlarını tercih etmekteyiz. Bu cihazlar sayesinde ise suyun en küçük bir noktadan bile sızıyor olması tespit edilebilmektedir. Su sızıntısı sorunlarına sorunun ana kaynağının tespit edilememesi her zaman eksik bir uygulama yapılmasına neden olmaktadır. Şunu unutmamakta fayda olacaktır. Su sızıntılarında nokta atışı yaparak sadece sorunun meydan geldiği sızıntı noktasının tespit edilmesi en iyi ve sağlıklı sonucu almanız için oldukça önemlidir. Eğer küçük ve oldukça derinde olan su sızıntısı sorunu ile karşı karşıya isek uzman ekibimiz su sızıntılarını bulmak için kameralı görüntüleme cihazlarını tercih etmektedir. Bu sayede de hasarın meydana geldiği nokta da tespit edilebilmekte ve bunun yanı sıra en önemli konulardan birisi de hasarın tespit edilebilmesidir. Duvarlarda su izleri, küf, nemlenme su sızıntısının habercisidir.

Son teknoloji cihazlar kullanılarak tespit edilen su sızıntıları kesinlikle onarım için de bizlere en doğru ve net bilgileri verdiği için de yapılan onarımlar daha garantili olmaktadır. Sizler de evinizde bazı noktalara dikkat ederek evinizde su kaçağı olup olmadığını anlayabilir ve hemen firmamız ile iletişime geçerek su kaçağı ve su sızıntısı sorununuza bir çözüm üretebilirsiniz. Öncelikli olarak tüm su musluklarını ve vanalarınızı kapalı iken hala su saatiniz dönmeye devam ediyorsa muhtemelen su tesisatınız içinde bir yerlerde yani gözle görülmeyen yerlerde bir sızıntı olabilir. Bunun yanı sıra kombinizdeki su barı sürekli olarak düşüyorsa yine bu da su sızıntısı olabileceği sinyalini vermektedir. Rutubet ve nem kokusu da yine su kaçağı ve sızıntısının gözle görülür sonuçları arasında yer almaktadır.

Gaziantep Star Tesisatı olarak tıkanıklık meydana gelen boru tesisatlarını robot cihazlarımız ile kısa süre içinde kolaylıkla açabilmekteyiz. Gerek lavabo gerekse tuvalet gibi tıkanıkların sıklıkla meydana geldiği yerlerdeki tıkanıkları artık kesinlikle eski yöntemleri kullanarak değil sadece robot cihazlarımızı kullanarak açmaktayız. Sizler de tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız kesinlikle artık bu sorunları evinizde kendi başınıza çözmeye kalkmayınız. Çözümü oldukça kolay olan tıkanıklık açma sorunlarınızda firmamız uzman bir kadro ile birlikte çalışmaktadır. Bunun yanı sıra özellikle evinde tıkanıklık meydana gelen müşterilerimizin en büyük endişelerinden birisi de kırma ve dökme gibi işlemlerin yapılacağı korkusudur. Bu yöntemlerin artık oldukça eskide kaldığını belirtmek isteriz. Yapmakta olduğumuz uygulamalarda kesinlikle sadece tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık açma gibi işlemler için üretilmiş olan cihazları tercih etmekteyiz. Kameralı ve görüntülü cihazlarımız sayesinde öncelikli olarak tıkanıklığın meydana geldiği yerlerdeki nedeni ve tıkanıklığın meydana getirdiği hasarın boyutunu net bir şekilde tespit edebilmekte ve görüntüleyebilmekteyiz. Bu sayede de uygulama yapacağımız çözüm için tercih edeceğimiz cihazımızı da tespit edebilmekteyiz. Robotla tıkanıklık açma kesinlikle çalışmak istediğiniz firmanın uygulamakta olduğu işlemlerden birisi olmalıdır. Bunun için de cihazlar ile çalışmayan bir firma ile çalışmayı kesinlikle kabul etmeyiniz.

Tıkalı gider borularında tıkanıklık açma hizmeti sağlıyoruz. Şimdiye kadar açılmaz denilen yüzlerce tuvalet ve lavabo gideri açtık. İşlerinizi çözmeye gelen personelin hepsi yıllardır bu işle uğraşan ustalar oldukları için çözümsüz kalmamanız için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

 
Klozet içini görüntüleme
Klozet içini görüntüleme
Lavabo gideri görüntüleme
Lavabo gideri görüntüleme
Duş gideri görüntüleme
Duş gideri görüntüleme

Teras gideri: Ağaç yapraklarından dolayı tıkanmış teras gideri, yağmur yağdığında tamamen tıkanır. Belli zaman aralıklarında teras giderleri kamerayla kontrol edilerek tıkalı olup olmadıklarına bakılmalıdır. Aksi takdirde teras giderinde tıkanma yaşanabilir. Zamanında bakım yaptırmayan müşterilerimiz için tıkanma yaşadığında acil ekip yönlendirerek tıkanıklığı açtırıyoruz.

Balkon gideri: Etraftan esen rüzgâr aracılığıyla gelen çöp ve kum taneleri, balkon giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Balkon giderini açmak için tıkanıklık açma robotunun yoklama denilen metal uç kısımları kullanılır. Farklı uçlardan yararlanılarak gideri açmaya çalışmak, olası boru zararının önüne geçer.

Mutfak gideri: Yemek yağlarının neden olduğu kötü koku ve tıkanmalar kısa sürede su jeti makinesiyle temizlenmektedir. Bu temizlik işlemini ortalama 5 yıl arayla yaptırdığınız takdirde mutfak giderinde sıkıntı yaşanmamaktadır.

Pis su gideri: Bütün atık su tahliye borularına verilen isim pis su gider borularıdır. Ev ya da iş yeri gibi alanlarda mevcut olan pis su giderlerinde yaşanan tıkanmaları kırmadan açıyoruz.

Tuvalet gideri: Alt yapı boruları geniş çapta döşenen tuvalet giderlerinde tıkanmanın sebebi yoğun kireç nedeniyle boruların daralması veya tuvalete kaçırılan yabancı cisimlerdir. Parçalayıcı kafa sayesinde giderin içine gönderilen robot, tıkanmaya neden olan maddeyi sökerek alır.

Klozet gideri: Koku önleyici plastik parçaların klozetin deliğine kaçması sonucu tıkanmalar meydana gelebilmektedir Ayrıca bayanların temizlik malzemeleri ve bez parçalarını ya da oyuncakların klozete düşürülmesi yaşanan klozet tıkanmalarının sebepleri arasındadır. Bu şekilde yaşanan tıkanmaları klozeti yerinden sökmeden açmak mümkün değildir.

Otopark gideri: Otoparkın zemininde biriken toz ve toprak gibi kalıntılar, görevliler temizlik yaptığı sırada suyla birlikte otoparkın giderine verilmektedir. Su akışının yavaş ya da boru mesafesi uzun olan hatlarda, suyla gönderilen katı maddeler dibe çöker. Kalıntılar temizlenmediği takdirde belirli bir zaman sonunda otopark gideri tıkanır.

Banyo gideri: Banyonun zemininde biriken suyu çekmesi için kullanılan yer süzgeçleri, duşakabin kullanımı nedeniyle son zamanlarda işlevini yitirmektedir. Banyolar yıkanarak değil, bezle silinerek temizlendiği için banyo gideri çok az kullanılır. Eğer banyo gideriniz tıkandıysa diğer atık su giderlerini kesinlikle kullanmamalısınız.
Gider Tahliye Temizleme

Giderlerin temizlik çalışmaları profesyonel tesisatçı firmalar tarafından yapılabilmektedir. Uzun vadede bakıldığında sık sık yaşanan gider problemlerini kendi yöntemlerinizle çözmeye çalışmak yerine uzman bir tesisat firmasından yardım alarak gider tahliye temizliği yaptırmak paranızın cebinizde kalmasına sebep olur.

Gider tahliye işlemi, giderlerin borularına yapışan artıkların tamamen dışarıya alınmasıyla sonuçlanır. Star Tesisat bünyesinde en iyi tesisatçının bile elinde bulunmayan tesisat araçları mevcut olup, ev ya da ofis giderlerini başarılı bir şekilde açmaktayız.

Acil Gider Açma Servisi

Pis su borularında temizleme ve tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız Gaziantep'in bütün semtlerine hizmet sunmaktadır.

Eğer acil bir gider tıkanıklığı problemini var ise evde pis su tahliyesiyle uğraşıp vakit kaybetmek yerine, profesyonel tesisat firmamızla görüşerek sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Ticari işletmelere özel, bölgeye en yakın mobil servisimizi yönlendirerek, gider borusuna en uygun ve kalıcı çözümleri sunuyoruz. Araçlarımızda bulunan makineler, iş yerleri gibi memnuniyetin üst düzeyde olduğu mekânlarda maddi kayıpların önüne geçmektedir. Giderden gelen kötü kokulara ve kanalizasyon sorunlarına etkili çözümler üreterek, yaşanan sorunun önüne geçmekteyiz. Üretimin üst düzeyde olduğu ticari işletmelerde, 1 yıllık bakım sözleşmesi yaparak müşterilerinize kaliteli bir hizmet sağlayabilmeniz de mümkün.

Neden Star Tesisat?

Hizmet almayı düşünen müşteriler için neden bizi tercih etmeleri gerektiği hakkında faydalı bilgiler:

    Gider Temizliği:  Profesyonel temizlik  için mekâna gelindiğinde, bütün sorunu biz üstleniriz. Yaşadığınız sıkıntıyı kendi sıkıntımız sayarak, bu dertten kurtulmanız için gerekli özveriyi gösteririz. Sizin yerinize düşünür, piyasada bulunan onlarca firma arasında en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.
    Gider Açma Servisi: Yıllardır bu tarz tıkalı gider sıkıntılarıyla uğraştığımız için edindiğimiz deneyimler sizlere işinizi çözmeyi garanti ediyoruz.
    Garantili Tıkalı Gider Açma: Aslında olması gerektiği gibi pis su borularında basınçlı su motoru ile temizlik çalışmasını yapıp, bir yıl garanti vererek sözleşme bırakmaktayız. Geçen süre içinde temizliğini yaptığımız gider bir daha tıkanırsa ücretsiz bir şekilde açma garantisi veriyoruz.
    Uygun Fiyatla Tıkanıklık Açma: Kalitemizi bozmadan verdiğimiz hizmeti garanti şartları çerçevesinde uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz. Belirli metrajdaki boruları ana tahliye borusu olmadığı sürece sabit fiyat garantisiyle çözmekteyiz. Tıkanan gideri açmak için gelen mobil hizmet araçlarımız, her türlü konuda yardımcı olduğu gibi gider açma fiyatlarıyla da uygun maliyetler sunmaktadır.
    Kameralı Robotla Yapılan Çalışma: Gider açan firmalar arasında farklılık göstererek, kamera gerekliliğini ön planda tutan StarTesisat sorunlar karşısında ispat edilebilir bir yöntem ortaya çıkarmıştır. Eskiden sadece robotun sprelli yayları gönderilip, gideri açarak işlemi tamamlanmaktaydı. Borunun içinde tıkanmaya neyin sebep olduğu bilinmemekteydi. Fakat yeni nesil teknolojiyle çalışmaya başlayan Star Tesisat, giderlerin içerisinde görüntü alıp, tıkalı yerleri tespit edebiliyor ve tıkanıklığı açmak için nereye müdahale edileceğini basit bir şekilde öğreniyor.

Tıkalı Gider Borusu Nasıl Açılır?

Yağlı tahliye suları, gider borusunda beklediği süre sonunda tıkanıklığa sebep olmaktadır. Her evin başına gelebilecek gider tıkanmaları, en basit yöntemle gider açıcılar sayesinde çözüme kavuşturulabilir. Oysaki tamamen tıkanmış gider borularını basit tekniklerle açmak mümkün değildir. Gider borusunun içerisine gönderilen kılavuz yay dönerek tıkanıklığın olduğu noktaya ulaşır. Böylece telin etrafına sarılan yabancı cisimler geri çekilerek tıkanıklık açılmış olur. Bu işlem bitirildikten sonra gider borusunun içi görüntülenip müşteriye teslim edilir.

Gider Borusundan Su Geri Basıyor

Bu durum apartmanların bodrum katlarında sık karşılaşılan bir olaydır. Akşam eve geldiğinizde gider borusundan pis suyun geri geldiğini görebilirsiniz. En alt katta bulunan dairelerde yatayda bulunan ana gider borusuna en yakın açık çıkış deliğinden sular taşmaya başlar. Elinizle tıkama yaparak durdurmaya çalışsanız dâhi su kendini bir sonraki açık gider ağzından dışarı atar. Bu sıkıntıdan kurtulmanın tek çözümü, gider borusunun içinde suyun gidişini tıkayan noktayı temizlemektir. Robotla gider ağzından içeri girilerek, tıkalı noktaya kadar tel gönderilir. Gider borusunun içerisi iyice temizlendikten sonra boru görüntüleme kamerası ile kontrol edilir.

 • Gaziantep Tıkanıklık Açma
 • Gaziantep tıkanık açma
 • Gaziantep cihazla tıkanıklık açma
 • Gaziantep Pimaş tıkanıklığı açma
 • Gaziantep Lavabo tıkanıklığı açma
 • Gaziantep Klozet tıkanıklığı açma
 • Gaziantep Banyo Gideri tıkanıklığı açma
 • Gaziantep Mutfak Gideri tıkanıklığı açma
 • Gaziantep Tıkanık Boru açma
 • Gaziantep Banyodan Alt Kata Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri
 • Gaziantep Kanal Görüntüleme
 • Gaziantep Rögar Yapımı
 • Gaziantep kanal açma
Okunma 15594 defa

Adres

Ömer ARI
Karatas Mah 384 nolu Cad No: 4b/d
Haskent 4 Sitesi Alti
Şahinbey / Gaziantep

© 2022 Gaziantep Star Tesisat