Sık SorulanlarGaziantep Su Tesisatçısı: 0541 688 08 78

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi

Eğer evinize ev tipi su arıtma cihazı almaya karar vermiş iseniz ve hangi su arıtma cihazını almaya karar veremedi iseniz sizlere şimdi yardımcı olacağız. İlk olarak sizlerin şunu bilmesi gerekiyor ki yaşadığınız bölge,kaç kişilik bir ailesiniz,nasıl bir arıtma cihazı istiyorsunuz,suyunuzun tadı nasıl olmasını istiyorsunuz bunlara karar vermeniz gerekmektedir.

Özellikle belirtmek isteriz ki yaşadığınız bölgede su basıncı çok düşük ise mutlaka pompalı bir su arıtma cihazı almanız gerekmekte. Aksi taktirde pompasız bir su arıtma cihazı alırsanız cihaz çalışmayacak ve size sağlıklı bir su veremeyecek. Bu sebepden dolayı pompalı almanız gerekmektedir.

cihazlar sizler için en uygun cihaz olup rahatlıkla kullanabilirsiniz. Su basıncınız normal ise çok düşük veya çok yüksek değilse problem olmayacaktır. Ayrıca suyunuzun tatlı ve acı olması arıtmanın iyi veya kötü olduğunu göstermez. Eğer cihazınızda alkali filtre var ise hafif acımsı olabiliyor ama mineral filtre var ise tatlı bir su içebilirsiniz. Ayrıca alkali filtre kullanımında çay açık çıkar ama mineral filtre kullanımında çay tabiri caizse tavşan kanı gibi çıkar.

Adres

Ömer ARI
Karatas Mah 384 nolu Cad No: 4b/d
Haskent 4 Sitesi Alti
Şahinbey / Gaziantep

© 2022 Gaziantep Star Tesisat